Šildymo sistemos

Kieto kuro akumuliacinės katilinės montavimas

   Kieto kuro akumuliacinės katilinės montavimas

KIETO KURO AKUMULIACINĖS KATILINĖS MONTAVIMAS

Kieto kuro akumuliacinės katilinės montavimas – tai ne tik akumuliacinių talpų pajungimas prie katilo. Norint įsirengti akumuliacinę katilinę būtina įvertintinti namo šiluminę varžą, šildomų patalpų plotą, ir patalpų šildymo sistemą (radiatorinė, ar grindų šildymas). tinkamai parinkti akumuliacinių talpų tūrį, bei katilo galingumą. Ir tik tuomet kieto kuro akumuliacinė katilinė jums tarnaus tinkamai. Priešingu atveju ši katilinė kels diskonfortą.

  Mūsų įmonė specializuojasi kieto kuro akumuliacinių katilinių montavimu, tad kvalifikuoti specialistai pasiūlis jums optimaliausią kieto kuro akumuliacinės katilinės įrengimo kainą, tinkamai parinkdami katilą, diametrus, ir akumuliacinių talpų turį, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Mūsų įmonė bendradarbiauja su įrangos tiekėjais, tad galime pasiūlyti ne tik montavimo darbus, bet ir įrangos tiekimą, ir konkurecingą kainą,  o jums pageidaujant galime atlikti darbus ir su Jūsų tiekemomis medžiagomis. 

kieto kuro akumuliacinės katilinės montavimas

1-šildymo katilas; 2-apsauginis vožtuvas; 3-lauko arba patalpos temperatūros jutiklis; 4-karšto vandens tūrinis šildytuvas; 5, 13, 17-atbuliniai vožtuvai; 6, 11, 16-cirkuliaciniai siurbliai; 7-nuorinimo atvamzdis; 8-elektroninis reguliavimo blokas; 9-akumuliacinė talpa; 10-trieigis maišymo vožtuvas su elektrine pavara; 12-radiatorius; 14-vandens išleidimo ventilis; 15-trieigis maišymo vožtuvas; 18-membraninis išsiplėtimo indas.

Šildymo sistemos su akumuliacine talpa veikimo principo aprašymas

Parodyta schemoje šildymo sistema funkcionuoja sekančiai

  • šildymo katilo vandens temperatūrai pakilus iki 70-80°C, įsijungia cirkuliacinis siurblys (16), vanduo cirkuliuoja ratu „katilas – akumuliacinė talpa„, tokiu būdu sukaupiant šiluminę energiją akumuliacinėje talpoje;
  • katilinėje sumontuotas programuojamas elektroninis reguliavimo blokas (8) per trieigį maišymo vožtuvą su elektros pavara (10) ir apytakinio rato „akumuliacinė talpa – šildymo radiatoriai“ cirkuliacinį siurblį (11) reguliuoja iš akumuliacinės talpos į šildymo sistemą tiekiamo termofikacinio vandens temperatūrą. Ši temperatūrą priklauso nuo lauko arba patalpos oro temperatūros, matuojamos jutiklio (3), pasirinkto temperatūrinio režimo ir laiko režimo. Jei šildymo sistemoje nėra sumontuoto programuojamo valdymo bloko, vietoje trieigio maišymo vožtuvo su elektros pavara (10) galima sumontuoti rankinio valdymo trieigį maišymo vožtuvą, tuo būdu temperatūros reguliavimą atliekant rankiniu būdu.

Kieto kuro akumuliacinė katilinė, puikus pasirinkimas Jūsų būstui, ji yra saugi, nedaug reikalaujanti eksploatacijos, taupanti Jūsų laiką, ir lėšas.

Šildymo sistemų motavimas-katilinių įrengimas

AKUMULIACINIŲ TALPŲ GAMYBA

Kieto kuro akumuliacinės  katilinės montavimas – nuo 430 Eur.

Susisiekite su mūsų specialistais

el.p : info@defaktas.lt

tel : 861510272