Šildymo sistemos

Akumuliacinių talpų gamyba

akumuliaciniu-talpu-gamyba

AKUMULIACINĖS TALPOS

Mūsų įmonė specializuojasi Akumuliacinių talpų gamyba ir šidymo sistemų įrengimu, todėl mes galime jums įrengti akumuliacinę katilinę net ir sudėtingomis sąlygomis, kai įnešti akumuliacinių talpų nėra fizinės galimybės. Mes pagaminę ruošinius suvirinsime akumuliacines talpas jų stovėjimo vietoje, ir sumontuosime Jums akumuliacinę kieto kuro katilinę.

   Mūsų įmonė gamina akumuliacines talpas ne tik juodo plieno šildymo sistemoms, bet ir geriamam vandeniui, nerūdijančio plieno talpas.

AKUMULIACINIŲ TALPŲ GAMYBA, KAINOS:

700 litru akumuliacinė talpa     –  teirautis +37061510272

1000 litrų akumuliacinė talpa  –  teirautis +37061510272

2000 litrų akumuliacinė talpa  –  teirautis +37061510272

Galime pagaminti jums akumuliacinę talpą pagal Jūsų pageidaujamus matmenis.

Susisiekite su mūsų specialistais

el.p:  info@defaktas.lt

tel: 861510272

KAM REIKALINGA AKUMULIACINĖ TALPA, IR KOKIAS FUNKCIJAS ATLIEKA ŠILDYMO SISTEMOJE?

Visu pirma akumuliacinė talpa apsaugo sistemą nuo užvirimo, tuo padaro saugia kieto kuro katilinę, nes joks kitas įrenginys, lyginant su gravitacija, neužtikrins saugumo nuo perkaitimo, ar užvirimo. Todėl įrenginėjant šią sistemą būtina įsivertinti tinkamus vamzdynų, jungiamosios, bei uždaromosios armatūros diametrus, išlaikyti vamzdynų nuolydžius.

      Kieto kuro akumuliacinė katilinė patogi ne tik tuo, kad apsaugo nuo perkaitimo, ir užvirimo, bet patogi ir tuo, kad netenka vos ryte nubudus begti kurti katilo,  akumuliacinę katilinę įrenge savo namuose, galite ramiai sau susiruošę vykti į darbus, o išeiginėmis ramiai sau ilsėtis, akumuliacinių talpų dėka, Jūsų namas bus aprūpintas šilumos energija nuo vienos iki trijų parų, priklausomai nuo to kokio galingumo kieto kuro katilas , ir kiek litrų  akumuliacinė talpa.

KAIP TAISYKLINGAI PASKAIČIUOTI REIKIAMĄ AKUMULIACINĖS KATILINĖS TALPŲ TŪRĮ, BEI KATILO GALINGUMĄ?

Vienam šimtui kvadratinių metrų plotui reikėtu skaičiuoti ne mažiau 1000 litrų akumuliacinę talpą, ir katilo galingumas turėtu būti ne mažiau 25 kW. Vienam katilo kilovatui, 50 litru vandens talpa.

Kieto kuro akumuliacinė katilinė tinka visoms pokolektorinėms sistemoms. Vartotojui idealiausias derinys tai kieto kuro akumuliacinė sistema, ir grindų šildymas. Šis derinys turi mažiausiai šilumos nuostolių, maksimaliai lėtai aušta akumuliacinės talpos, dėka šio derinio rečiau tenka kūrenti katilą.

Susisiekite su mūsų specialistais

el.p: info@defaktas.lt

tel: +37061510272