Šildymo sistemos

Vandentiekio montavimas

vandentiekio montavimas

VANDENTIEKIO MONTAVIMAS

Montuojant vandentiekio sistemą reikia užtikrinti, kad kiekviename taške ar prietaise būtų pakankamas karšto ir šalto vandens slėgis bei debitas. Visa tai labai puikiai užtikrina kolektorinė vandentiekio sistema. Kiekviena vandentietio atšaka turi uždaromają armatura (ventilį) kuris jau yra įmontuotas gamykliškai. Tad į kiekvieną prietaisą atvedama atskira vandentiekio atšaka.

Karštam vandeniui reikėtu įrengti recirkuliaciją, kad karštas vanduo tekėtu iš karto, tik atsukus čiaupą. Teisingai parinktas vamzdynas neturi ir negali įtakoti vandens kokybės. Svarbu ir tai, kad vanduo tekėtų tyliai, neatsirastų vibracijų atsukus čiaupą, tam reikėtu parinkti tinkamą vamzdyno diametrą

Vandentiekiui gali būti naudojami vamzdžiai

vandentiekio montavimas

Plieniniai cinkuoti

Variniai

Plastikiniai

Daugiasluoksniai

Populiariausi šiuo metu yra daugiasluoksniai vamzdynai (variniai – patikimi, bet brangūs, o plieniniams būdinga korozija). Daugiasluoksniai vamzdynai atsparūs daugumai cheminių medžiagų, jie lemia geresnę vandens kokybę, su jais greičiau atliekami montavimo darbai.

Vandentiekio sistemų rūšys

Trišakė sistema

tai kai vanduo iš įvado vedamas į prietaisus viena magistrale, nuo kurios vedamos atšakos santechnikos prietaisams. Ši sistema pranašesnė tuo, kad sunaudojama mažiau vamzdžio, tačiau reikalingi skirtingų diametrų vamzdžiai. Paprastai naudojama kai nėra galimybės įrengti kolektorinės vandentiekio sistemos.

Kolektorinė sistema

Kolektorinės vandentiekio sistemos centras yra kolektorius, iš kurio be jokių tarpinių jungčių išvedžiojami vandens vamzdžiai iki vandens prietaisų stivėjimo vietos. Mažas vamzdžių sujungimų skaičius lemia sistemos patikimumą. Nekyla slėgio ir srauto perkritimų, o prireikus galima užsukti kiekvieną vamzdį atskirai.

Vandentiekio montavimas

Įvadų montavimas:

Lauko vandentiekio montavimo darbai:

Vidaus vandentiekio montavimo darbai:

Vandens prietaisų montavimas:

el.p  info@defaktas.lt

tel. +37061510272