Šildymo sistemos

Kieto kuro katilinės montavimas

kieto kuro katilinės montavimas

Kieto kuro katilinės montavimas

Kietas kuras-užima 40% Lietuvos teritorijos.

Kieto kuro katilinės montavimas – tai ne tik tiesiogiai prie šildymo vamzdžių pajungtas katilas. Katilinės montuotojas turi būti aukštos klasės profesionalas, kuris remdamasis patirtimi, pasiūlo optimalius namo apšildymo sprendimus, sukomplektuos tarpusavyje suderintą ir praktiškai patikrintą katilinės įrangą.

Kietu kuru kūrenamos, šildymo sistemos, naudojamos ten, kur nėra galimybės šildytis dujomis. Šio tipo šildymas gali būti kombinuojamas ir su kitais atsinaujinančiais energijos šaltiniais, pvz: su saulės kolektoriais, ar su bet kokiu kitu energijos atsinaujinančiu šaltiniu.Vasarą,kai šildymas nereikalingas, saulės sistema paruošia namams karštą vandenį,o pavasarį, rudenį ir net žiemą,padės kieto kuro katilui.

KIETO KURO KATILINIŲ MONTAVIMO BŪDAI

Kieto kuro katilinės montavimas su ketureigiu pamaišymo vožtuvu

Tai pats primityviausias kieto kuro katilinės montavimo būdas. Privalumai– maža įrengimo kaina, paprasta eksploatacija, taciau nėra pakangamai gerai užtikrintas sistemo darbas, kadangi rankiniu būdu sureguliuoti katilo ketureigi, kad gryztamo srauto temperatūra būtu nežemesnė negu 50 C*. TAD PASIRENKANT SISTEMA SU KETURIAIGIU VOŽTUVU, reikėtu įsivertinti išlaidas ir automatikai, kuri reguliuos srautus.

Ketureigio vožtuvo pagalba palaikoma pakankama grįžtančio į katilą vandens srauto temperatūra. Darbo principas: katilo grįžtamas ir paduodamas vamzdis sujungiamas su šildymo sistemos vamzdynu ir dalį paduodama karšto vandens srauto iš katilo praleidžia į šildymo sistemą dalį pamaišytą su šaltu iš sistemos grįžtančiu vandeniu gražina į katilą. Valdomas rankiniu būdu arba su pavara. Schemoje numeriais pažymėti: 1) Ketureigis pamaišymo vožtuvas; 2) Cirkuliacinis siurblys; 3)grubaus valymo filtras; 4)Uždaromoji armatūra; 5) Karšto vandens ruošimo cirkuliacinis siurblys; 6) Karšto vandens uždaromoji armatūra; 7) Apsauginis vožtuvas; 8) Plėtimosi indas;

Principinė schema

kieto kuro katilinės montavimas

Kieto kuro katilinės montavimas su trieigiu termostatiniu pamaišymo vožtuvu

 Privalumai: Užtikrina reikiamą katilo grįžtančio vandens temperatūrą.

Veikimo principas: Trieigis termostatinis pamaišymo vožtuvas neleidžia grįžti per žemos temperatūros vandeniui iš šildymo sistemos į katilą, gryžtamas iš sistemos srautas yra pamaišomas su paduodamu iš katilo. Schemos detalizacija: 1) Trieigis termostatinis pamaišymo vožtuvas; 2) Cirkuliacinis siurblys; 3) Grubaus valymo filtras; 4) Šildymo sistemos uždaromoji armatūra; 5) Karšto vandens ruošimo cirkuliacinis siurblys; 6) Karšto vandens ruošimo uždaromoji armatūra; 7) Apsauginis vožtuvas; 8) Plėtimos indas;

Principinė schema.

kieto kuro katilinės montavimas

 Kieto kuro katiliniu privalumai

Naudojant kietą kurą , tampate nepriklausomi nuo kitu energijos šaltinių.

Pigiausias ir labiausiai paplitęs šildymo būdas Lietuvoje.

Lengvai suderinamas su kitos rūšies katilinėmis (dujinė, geoterminė, skysto kuro)

Kieto kuro katilinės montavimas:

Kieto kuro katilinės montavimo dabai 

Susisiekite su mūsų specialistais 

el.p: info@defaktas.lt

tel :+37061510272