Šildymo sistemos

Karšto vandens ruošimas pramonei šilumos siurbliais

KARŠTO VANDENS RUOŠIMAS PRAMONEI ŠILUMOS SIURBLIAIS

karsto vandens ruosimas pramonei silumos siurbliais

Mūsų siūlomi karšto vandens gamybos projektai perspektyvus savo atsipirkimo laiku, nuo 2 iki3 metų.

karšto vandens ruošimas pramonei šilumos siurbliais

                                                       APRAŠYMAS

Šilumos siurbliai oras vanduo, naudojami ne tik patalpų šildymo sistemoms, tačiau ir karšto vandens gamybai. (Paramonei, viežbučiams, SPA centrams,  tiek daugiabučiams, tiek vienbučiams gyvenamiems namams).

Šilumos siurblio oras vanduo energija imama iš aplinkos ir pagaminama ne tik visiškai ekologiškai, bet ir pakankamai pigiai. Keturių kilovatvalandžių galingumo, šilumos siurblys,  pagamina 20 kw šiluminės energijos. Naujų technologijų dėka, šie oras vanduo šilumos siurbliai gali gaminti šilumą esant net ir labai žemoms lauko temperatūroms iki -25*C.

Ne paslaptis, kad nėra išvengiama šilumos nuostolių, dėl patalpų vedinimo, ir kitų neišvengiamai į aplinką išmetamų pagamintų šilumos išteklių, kurie turi nemažas finansines sąnaudas.

Šilumos siurbliai oras vanduo įpatingi tuo, jog panaudojus tuos neišvengiamus šilumos nuostuolius, yra panaikinamas šilumos siurblio darbo sezoniškumas, kuris suteikia didžiulį šilumos siurblio naudingumo koeficientą, net iki 4,6 COP. Ir tokiu budu išmetama, už kuria jau yra sumokėta, energija sugrąžinama atgal vartotojui, pagal poreikį, karšto vandens pavidale, arba patalpų šildymui.

Įsidiegus mūsų siūlomas atsinaujinančios energijos sistemas, jus ne tik saugote gamtą, bet ir tampate konkurencingesni prieš savo potencialius konkurentus dėka pigiau gaminamų energijos išteklių.

Mūsų siūlomu, EVI technologijos 20 Kw ,šilumos siurbliu, per metus galite pagaminti 157,09 MWh vos už 4466,88 eur.

Karšto vandens ruošimas pramonei šilumos siurbliais

Karšto vandens ruošimas pramonei šilumos siurbliaiskaršto vandens ruošimas pramonei šilumos siurbliaiskaršto vandens ruošimas pramonei šilumos siurbliais

Oras-vanduo šilumos siurbliai

Šildymo sistemų montavimas-katilinių įrengimas

Teirautis tel. 861510272

el.p  info@defaktas.lt