Šildymo sistemos

Granulinės katilinės montavimas

GRANULINĖS KATILINĖS MONTAVIMAS

Mūsų įmonė atstovauja didelio naudingumo 94% naudinguma turinčius granulinių katilų gamintojus.

 Granulinės-katilinės-montavimas

Trijų kuro rūšių granulinis katilas. Anglies, medienos granulės ir anglies smėlio. Gali būt kūrenamas  ir įprastu įkrovimu, malkomis. 

Asortimente turime tiek plieninių, tiek špyžinių granulinių katilų, nuo dviejų traukų, iki penkių traukų.

Granulinė katilinė yra patogi tuo, kad netenka kiekvieną dieną kurti katilo, šie katilai turi snaudimo režimus ir katilo galingumo moduliavimo galimybes. tai yra ekonomiški, ekologiški katilai.

  1. Granulinė katilinė patogi tuo, kad nereikia akumuliacinių talpų,  dėka automatinio kuro padavimo, netenka taip dažnai katilą pildyti kurų, (malkomis, ar kitu kuru). Granulinį katilą pasirenkant, reikėtu atkreipt dėmesį į jo naudingumo koeficientą. Tokių katilų naudingumo koeficientai yra pasiekemi įvairiais būdais, renkantis tokį katilą, reikėtu atkreipti dėmesį i katilo šilumokaičio konstrukcija, kuo daugiau traukų, (dūmų vartymo) tuo didesnis šilumokaičio nuėmimo plotas, tuo didesnis katilo naudingumo koeficientas.
  2. Idealu kai katilo degiklis turi galimybę kūrentis trimis kuro rūšimis, anglies granulė, anglies smėlis, ir medienos granulė, na ir be abejo katilas turi turėti galimybe kūrentis įprastomis malkomis rankiniu įkrovimu.
  3. Tokios katilinės montavimo darbų kaina svyruoja nuo 200 eur – iki 300 eur.
  4. Šildymo sistemų montavimas – šiai katilinei kaip ir akumuliacinei tinka visos pokolektorinės šildymo sistemos.

Granulinė katilinė,  kogero pats optimaliausias sprendimas pagal Lietuvoje dominuojančias kieto kuro kainas, ir eksploatavimo patogumus.

 Katilinės projektavimas

granulinės katilinės montavimas

granuline_katiline (2)

Granulinės katilinės montavimas

Susisiekite su mūsų specialistais ir mes parinksime tinkamą granulinį katilą jūsų būstui.

el.p : info@defaktas.lt

tel: 861510272